Канада бізнес адвокат

Канадський корпоративних юридичне представництво

Canada Business Lawyer Niagara Falls Ontario

      
  Law Central       Lawyer Profile / Approach       Legal Practice       Foreign Business Counsel       Email       (001)  

LAW CENTRAL

PROFILE / APPROACH

LEGAL PRACTICE

Business Establishment

Buy / Sell Business

Merger / Acquisition

Contract Negotiations

Business Operations

Joint Venture / Partner

Financing / Leasing

Tax Strategies

FOREIGN BUSINESS

Exporting from Canada

Importing to Canada

Canadian Operations

Foreign Investments

Toronto Headquarters:

Neufeld Legal Professional Corporation

1 Yonge Street, Suite 1801

Toronto, Ontario

Canada M5E 1W7

Chris@canadabusinesslawyer.com

tel. (001) 416-887-9702

Offices also in Calgary, Alberta.

 

Канада бізнес адвокат

Розуміння правових динаміка канадського бізнесу, щоб надати вам відповідну юридичну консультацію.

Операційна міжнародного бізнесу, який веде бізнес в Канаді або з канадцями, необхідно, щоб комерційні операції бути сумісним з канадськими законами і правилами. Відмінності в національних правових та регулюючих систем, як вони ставляться до комерційним підприємствам можуть бути дуже значними, з санкції за недотримання часто дуже дорого, тоді як правильний правових знань може виявитися досить прибутковим.

Таким чином, важливо, що ви прагнете оптимізувати фінансову вигоду з міжнародних комерційних операцій ви займаєтеся, будь то корпоративні злиття і поглинання, спільні підприємства, товариства, корпоративної експансії, імпорт / експорт, інвестиції або бізнес-контрактів. Тому важливо, щоб ваш бізнес зберігає юридичні послуги досвідченого канадського адвоката, кваліфікованих в міжнародному бізнесі і розбіжності між національними правовими системами.

Ми розуміємо проблеми і правові наслідки іноземних компаній, що прагнуть оптимізувати свої канадські справу, і дотримання нормативно-правової структури, яка відрізняється від їх власного (хоча це може і не бути очевидною з самого початку). З правової оперативні центри в Торонто, Онтаріо, Калгарі, Альберта і Нью-Йорк, США, у нас є досягнення і досвід, щоб ефективно консультувати міжнародного бізнесу, чиї глобальні бізнес-операції включають в Канаді.

Враховуючи, як важливо бути точним з нашої юридичної консультації, ми вимагаємо, щоб всі комунікації, яка буде здійснюватися на англійській мові.

Given the importance of being exact with our legal advice, we require that all communications are to be undertaken in English.

Зв'яжіться з нами: Neufeld Legal P.C. - Chris@CanadaBusinessLawyer.com  / (001) 416-887-9702

 

Corporate Lawyer Rockies Alberta BC Canada

Business Law Ottawa Ontario Canada

Corporate Solicitor Vancouver British Columbia

Business Attorney Montreal Quebec Canada

Business Lawyer Toronto Ontario Canada

Canadian Business Lawyer Christopher Neufeld is a corporate commercial solicitor is admitted to practice law in both Ontario and Alberta (Canada) and New York (U.S.A.).  Christopher's legal practice focuses primarily on business law, in particular corporate commercial transactions.  We provide international and national legal advice for business transacted within Canada, as well as between Canada and the United States, England, China, Russia, India, Korea, Japan, Germany, Austria, Switzerland, France, Italy, Spain, Portugal, Brazil, Argentina, Mexico, United Arab Emirates, Saudi Arabia, Sweden, Norway, Finland, Denmark, Netherland, Poland, Hungary, Turkey, Belarus, Ukraine, Czech, Slovakia, Phillipines, Indonesia, Singapore, South Africa, Australia, New Zealand and other parts of the world. See also www.NeufeldLegal.com. COPYRIGHT 2009-11.

 Site Map    Disclaimer    Privacy Policy    Contact Canada Business Lawyer