Kanada şirket avukatı

Kanadalı şirket yasal temsil

Canada Business Lawyer Niagara Falls Ontario

      
  Law Central       Lawyer Profile / Approach       Legal Practice       Foreign Business Counsel       Email       (001)  

LAW CENTRAL

PROFILE / APPROACH

LEGAL PRACTICE

Business Establishment

Buy / Sell Business

Merger / Acquisition

Contract Negotiations

Business Operations

Joint Venture / Partner

Financing / Leasing

Tax Strategies

FOREIGN BUSINESS

Exporting from Canada

Importing to Canada

Canadian Operations

Foreign Investments

Toronto Headquarters:

Neufeld Legal Professional Corporation

1 Yonge Street, Suite 1801

Toronto, Ontario

Canada M5E 1W7

Chris@canadabusinesslawyer.com

tel. (001) 416-887-9702

Offices also in Calgary, Alberta.

 

Kanada şirket avukatı

Uygun yasal tavsiye sunmak için Kanadalı iş yasal dinamiklerini anlama.

Kanada'da ya da Kanadalılar iş transacts uluslararası bir iş, İşletim ticari işlemleri Kanada kanun ve yönetmeliklere uygun olmasını gerektirir. Doğru yasal bilgi son derece kârlı olurken onlar ticari işletmeler ile ilgili olarak ulusal yasal ve düzenleyici sistemlerindeki farklılıklar, uyumsuzluk genellikle çok pahalı olduğu için cezaları ile çok önemli olabilir.

Bu nedenle, size, çekici olan uluslararası ticari işlemlerde şirket birleşme ve satın almalar, ortak girişimler, ortaklıklar, kurumsal genişleme, ithalat / ihracat, yatırım veya iş sözleşmeleri olsun. 'Den finansal avantaj optimize etmeye önemlidir Bu nedenle, iş uluslararası ticaret uzman deneyimli bir Kanadalı avukat yasal hizmetler ve ulusal hukuk sistemleri arasındaki farkları tutar önemlidir.

Biz zorluklar ve kendi farklı bir yasal ve düzenleyici yapısı ile uyum sağlarken, kendi Kanadalı iş girişimlerine optimize etmek isteyen yabancı işletmelerin hukuki sonuçlarını anlamak (bu baştan kolayca belirgin olmayabilir de). Calgary, Alberta,, Toronto, Ontario yasal işletme merkezleri ile ve New York, ABD, etkili bir şekilde küresel iş operasyonlarını Türkiye dahil uluslararası işletmelerin tavsiye ulaşmak ve deneyime sahiptir.

Yasal tavsiye kesin olmanın önemini göz önüne alındığında, tüm iletişim İngilizce olarak yapılması gereken olmasını isteriz.

Given the importance of being exact with our legal advice, we require that all communications are to be undertaken in English.

Bize Ulaşın: Neufeld Legal P.C. - Chris@CanadaBusinessLawyer.com  / (001) 416-887-9702

 

Corporate Lawyer Rockies Alberta BC Canada

Business Law Ottawa Ontario Canada

Corporate Solicitor Vancouver British Columbia

Business Attorney Montreal Quebec Canada

Business Lawyer Toronto Ontario Canada

Canadian Business Lawyer Christopher Neufeld is a corporate commercial solicitor is admitted to practice law in both Ontario and Alberta (Canada) and New York (U.S.A.).  Christopher's legal practice focuses primarily on business law, in particular corporate commercial transactions.  We provide international and national legal advice for business transacted within Canada, as well as between Canada and the United States, England, China, Russia, India, Korea, Japan, Germany, Austria, Switzerland, France, Italy, Spain, Portugal, Brazil, Argentina, Mexico, United Arab Emirates, Saudi Arabia, Sweden, Norway, Finland, Denmark, Netherland, Poland, Hungary, Turkey, Belarus, Ukraine, Czech, Slovakia, Phillipines, Indonesia, Singapore, South Africa, Australia, New Zealand and other parts of the world. See also www.NeufeldLegal.com. COPYRIGHT 2009-11.

 Site Map    Disclaimer    Privacy Policy    Contact Canada Business Lawyer