Kanada podnikový právník

Kanadské společnosti právní zastoupení

Canada Business Lawyer Niagara Falls Ontario

      
  Law Central       Lawyer Profile / Approach       Legal Practice       Foreign Business Counsel       Email       (001)  

LAW CENTRAL

PROFILE / APPROACH

LEGAL PRACTICE

Business Establishment

Buy / Sell Business

Merger / Acquisition

Contract Negotiations

Business Operations

Joint Venture / Partner

Financing / Leasing

Tax Strategies

FOREIGN BUSINESS

Exporting from Canada

Importing to Canada

Canadian Operations

Foreign Investments

Toronto Headquarters:

Neufeld Legal Professional Corporation

1 Yonge Street, Suite 1801

Toronto, Ontario

Canada M5E 1W7

Chris@canadabusinesslawyer.com

tel. (001) 416-887-9702

Offices also in Calgary, Alberta.

 

Kanada podnikový právník

Principy právního dynamiku Canadian Business vám poskytne příslušné právní poradenství.

Provozování mezinárodní obchod, který činnost v podnikání v Kanadě, nebo s Kanaďany, vyžaduje, aby obchodní operace být v souladu s kanadskými zákony a předpisy. Rozdíly ve vnitrostátních právních a regulačních systémů, které se vztahují na obchodní společnosti mohou být značné, sankce za nedodržení je často velmi nákladné, a správný právní znalosti mohou ukázat jako velmi ziskové.

Jako takový, to je důležité, abyste se snaží optimalizovat své finanční výhody z mezinárodní obchodní transakcí, které jsou v zapojení, ať už firemních fúzí a akvizic, společných podniků, partnerství, firemní expanze, import / export, investice a obchodní smlouvy. Proto je důležité, aby vaše firma zachová právní služby zkušeného kanadského právníka se zkušenostmi v oblasti mezinárodního obchodu a rozdíly mezi vnitrostátními právními systémy.

Chápeme problémy a právní dopady zahraniční firmy, které hledají optimalizovat své kanadské podnikatelských aktivit, a zároveň v souladu s právní a regulační struktury, které se liší od jejich vlastní (i když to nemusí být zřejmé od samého počátku). S právními operačních středisek v Torontu, Ontario, Calgary, Alberta, a New York, USA, máme na dosah a zkušenosti účinně poradit mezinárodní podniky, jejichž globální podnikatelské činnosti patří Kanadě.

Vzhledem k tomu, že je důležité, že přesně s naší právní radu, požadujeme, aby veškerá komunikace musí být provedeny v anglickém jazyce.

Given the importance of being exact with our legal advice, we require that all communications are to be undertaken in English.

Kontaktujte nás na: Neufeld Legal P.C. - Chris@CanadaBusinessLawyer.com  / (001) 416-887-9702

 

Corporate Lawyer Rockies Alberta BC Canada

Business Law Ottawa Ontario Canada

Corporate Solicitor Vancouver British Columbia

Business Attorney Montreal Quebec Canada

Business Lawyer Toronto Ontario Canada

Canadian Business Lawyer Christopher Neufeld is a corporate commercial solicitor is admitted to practice law in both Ontario and Alberta (Canada) and New York (U.S.A.).  Christopher's legal practice focuses primarily on business law, in particular corporate commercial transactions.  We provide international and national legal advice for business transacted within Canada, as well as between Canada and the United States, England, China, Russia, India, Korea, Japan, Germany, Austria, Switzerland, France, Italy, Spain, Portugal, Brazil, Argentina, Mexico, United Arab Emirates, Saudi Arabia, Sweden, Norway, Finland, Denmark, Netherland, Poland, Hungary, Turkey, Belarus, Ukraine, Czech, Slovakia, Phillipines, Indonesia, Singapore, South Africa, Australia, New Zealand and other parts of the world. See also www.NeufeldLegal.com. COPYRIGHT 2009-11.

 Site Map    Disclaimer    Privacy Policy    Contact Canada Business Lawyer