Kanada obchodný právnik

Canadian Corporate Legal Representation

Canada Business Lawyer Niagara Falls Ontario

      
  Law Central       Lawyer Profile / Approach       Legal Practice       Foreign Business Counsel       Email       (001)  

LAW CENTRAL

PROFILE / APPROACH

LEGAL PRACTICE

Business Establishment

Buy / Sell Business

Merger / Acquisition

Contract Negotiations

Business Operations

Joint Venture / Partner

Financing / Leasing

Tax Strategies

FOREIGN BUSINESS

Exporting from Canada

Importing to Canada

Canadian Operations

Foreign Investments

Toronto Headquarters:

Neufeld Legal Professional Corporation

1 Yonge Street, Suite 1801

Toronto, Ontario

Canada M5E 1W7

Chris@canadabusinesslawyer.com

tel. (001) 416-887-9702

Offices also in Calgary, Alberta.

 

Kanada obchodný právnik

Prevádzkovania medzinárodnej firmu, ktorá činnosť v podnikaní v Kanade, alebo s Kanaďanmi, vyžaduje, aby vaše obchodné operácie boli v súlade s kanadskými zákonmi a predpismi. Rozdiely vo vnútroštátnych právnych a regulačných systémov, ktoré sa týkajú obchodných spoločnostiach môže byť veľmi významné, sa sankcií za nedodržanie sú často veľmi nákladné, zatiaľ čo správny právny znalosti môžu ukázať ako veľmi ziskové.

Ako taký, to je dôležité, aby ste sa snaží optimalizovať svoje finančné výhody z medzinárodných obchodných transakcií sa prevádzkujú, či už firemných fúzií a akvizícií, joint ventures, partnerstvo, firemné expanzia, import / export, investície alebo obchodné zmluvy. Preto je dôležité, aby vaša firma zachováva právne služby skúseného kanadského právnika a odborníka medzinárodného obchodu a rozdielov medzi vnútroštátnymi právnymi systémami.

Chápeme problémy a právne dôsledky zahraničných podnikateľov, ktorí sa snažia optimalizovať svoje kanadské obchodné podniky, a to v súlade s právne a regulačné štruktúry, ktoré sa líšia od ich vlastných (aj keď to nemusí byť zrejmé od samého začiatku). S právnymi operačných centier v Toronte, Ontario, Calgary, Alberta, a New York, Spojené štáty americké, máme dosah a skúsenosti, aby účinne poradiť medzinárodné podniky, ktorých globálne obchodné operácie zahŕňajú Kanadu.

Vzhľadom k tomu, že je dôležité, že sú presné s našou právne poradenstvo, požadujeme, aby všetka komunikácia musí byť vykonávané v angličtine. Vezmite prosím na vedomie, že to časové rozdiely, možno nebudeme reagovať na vás volať okamžite, preto prosím zanechať telefónne správy a e-mail, tak že by sme sa mohli dostať späť na vaše otázky.

Given the importance of being exact with our legal advice, we require that all communications are to be undertaken in English.

Contact us at: Neufeld Legal P.C. - Chris@CanadaBusinessLawyer.com  / (001) 416-887-9702

 

Corporate Lawyer Rockies Alberta BC Canada

Business Law Ottawa Ontario Canada

Corporate Solicitor Vancouver British Columbia

Business Attorney Montreal Quebec Canada

Business Lawyer Toronto Ontario Canada

Canadian Business Lawyer Christopher Neufeld is a corporate commercial solicitor is admitted to practice law in both Ontario and Alberta (Canada) and New York (U.S.A.).  Christopher's legal practice focuses primarily on business law, in particular corporate commercial transactions.  We provide international and national legal advice for business transacted within Canada, as well as between Canada and the United States, England, China, Russia, India, Korea, Japan, Germany, Austria, Switzerland, France, Italy, Spain, Portugal, Brazil, Argentina, Mexico, United Arab Emirates, Saudi Arabia, Sweden, Norway, Finland, Denmark, Netherland, Poland, Czech, Hungary, Turkey, Belarus, Ukraine, Czech, Slovakia, Phillipines, Indonesia, Singapore, South Africa, Australia, New Zealand and other parts of the world. See also www.NeufeldLegal.com. COPYRIGHT 2009-11.

 Site Map    Disclaimer    Privacy Policy    Contact Canada Business Lawyer